| dragonballz a întrebat:

ce se intampla daca cumpar un galaxy note 2 la abonament Orange si apoi nu platesc abonamentul? ce imi poate face?

Răspuns Câştigător
| TedR22 a răspuns:

In momentul in care achizitionezi un telefon la abonament, tu inchei un contract. Daca nu iti platesti abomamentul o sa trebuiasca sa platesti penalitati, si daca nu reusesti sa le platesti, vei fi dat in judecata. Mai e nevoie sa mentionez ca cei de la Orange vor castiga in instanta si vei fi fortat sa platesti?