| dannn2 a întrebat:

As avea o intrebare, daca de exemplu cumpar un telefon de la Orange voda sau cosmote pentru ca e mai ieftin si dupa 2 luni nu mai vreau sa platesc abonamentul ce se poate intampla?

1 răspuns:
| tpuforyou a răspuns:

Poti sa declari abonamentul pierdut sau furat, ei inchid abonamentul dupa care iti ofera alt numar dar pe acelasi abonament... in concluzie nu mai iti platesti abonamentul si o sa se inchida singur, acum depinde de tine daca vrei sa te mai abonezi la ei trebuie sa platesti suma restanta... eu am facut asta o data )))