| alexandra303 a întrebat:

Buna, ce se intampla daca nu mai platesti abonamentul Orange, tin sa mentionez ca abonamentul avea o perioada de valabilitate de 6 luni din care am platit 4 si nu a avut inclus si un telefon, nu am putut sa-l mai platesc din motive financiare, sunt foarte stresata, suma este de aprox 100, restanta, poate creste mai mult in cateva luni? se pot ajunge la chestii grave?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Da o sa isi vanda datoria ta spre o firma de asta de recuperare datorii si astia toata ziua o sa te sacaie cu telefoane, pentru 100 de ron nu cred ca te vor da in judecata, poate cateva telefoane plus ca esti in baza de date ca datornic, banuiesc ca numai vei putea face vreun abonament nici la alte companii de telefone

| AnonimCuDiploma a răspuns (pentru RAY):

Nu vei mai putea *, nu "numai vei putea".

| RAY a răspuns (pentru AnonimCuDiploma):

Pai de ce e gresit?

| AnonimCuDiploma a răspuns (pentru RAY):

Nu sunt expert in reguli gramaticale dar asa se scrie corect. Iti suna corect "numai vei putea"?

| RAY a răspuns (pentru AnonimCuDiploma):

Da eu asa aud ca se spun

| RAY a răspuns (pentru AnonimCuDiploma):

Nu stiam