| aaa10 a întrebat:

Ce se întâmpla după brexit?

7 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Încă se negociază termenii. Ce e sigur e că va fi mai dificil sa intri in UK.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti pana nu o sa aflam ce contine acordul de iesire si ce vor contine acordurile ce se vor incheia dupa aceasta.

Răspuns utilizator avertizat
| PainTech a răspuns (pentru aaa10):

Mă îndoiesc că UK vrea sa rămâi blocat acolo. Ei vor să țină străinii afară, nu înăuntru.

| awspam a răspuns:

Fix d`asta nu pot eu sa dorm dupa ora 11 noaptea...

suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa aflam peste vreo 2 saptamani

| Lucian4 a răspuns (pentru aaa10):

Intr-o societate libera nu ramai blocat fizic, din alt punct de vedere poti avea un blocaj psihic cand vezi o masa de ameni in aeroport asteptand