| împreunăfacembine a întrebat:

Voi ce părere aveți (100-200 cuvinte) despre Londra după Brexit? Am nevoie de argumente bine puse la punct. NU este pentru școală.

Funda cel mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Banuiesc ca nu-i pentru scoala! Am auzit ca mai nou, cand mergi la hipermarket, asta te intreaba si daca nu stii nu te lasa in magazin. laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum sunt argumentele bine puse la punct?

| Catrice a răspuns:

Dacă nu e pentru școală, atunci de ce e cu limita de cuvinte?!

| împreunăfacembine explică (pentru Catrice):

Pentru ca mulți considera a fi părerea și o fraza de 10 cuvinte din care nu înțelegi nimic. Ha ha.

| Catrice a răspuns (pentru împreunăfacembine):

Și dacă îți scriu un eseu de 500 cuvinte și nu pricepi nimic, nu e același lucru?