| AlexDorinel a întrebat:

Ce se va intampla cu scandalul intre americani si iranieni?
Scrieti putin SUA pe google si dati pe stiri si o sa va doara capul ce veti vedea

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nu am de ce sa ma uit, cunosc situatia; nu se va intampla nimic spectaculos, Iranul este mult mai slab decat SUA; Iranul ameninta pentru ca se teme ca va fi atacat, dar nu il va ataca nimeni.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu se va întampla nimic deosebit.

| DarthNiger a răspuns:

Nu e nici prima si nici ultima oara cand SUA creeaza conflicte si intra in tot feluri de scandaluri in scopurile guvernului, oricum e problema lor, treaba e ca mereu UE este trasa la fund de SUA prin actiunile nesabuite ale guvernului american.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic spectaculos. Mai stii acum fix un an cand credeam toti ca va fi Al Treilea Razboi Mondial? Mai rău decât atunci sunt slabe sanse sa mai fie si in final nici atunci nu s-a intamplat mai nimic.