| calubalan a întrebat:

Cine a alimentat criza din Europa de Est?! http://gandeste.org/politica/fmi-a-alimentat-criza-din-e uropa-de-est/10081

Răspuns Câştigător
| Poinsettia a răspuns:

Ador teoriile conspiratiei, dar trebuie intotdeauna sa le tratezi cu scepticism pentru ca unele sunt exagerate fiind produse de o minte bolnava care crede ca toti si toate lucrurile se fac impotriva lor si scot "dovezi" pentru a sustine asta. Dar sigur ca sunt si teorii foarte concludente si ale caror dovezi se pot verifica si intr-adevar sunt logice.Cu FMI-ul este intr-adevar ceva in neregula, dar acesta face parte dintr-un plan mondial, nu avem ce face impotriva lor. Doar privim.

2 răspunsuri:
| Baiaaanca a răspuns:

Fmi

| bdfghr4tjNNTEfd a răspuns:

Basescu. Punct omu asta e rau. (poate ma angajaza si pe mine la antena big grin)