| GolopențaAdrian a întrebat:

Cine credeti ca va castiga alegerile prezidentiale din SUA de maine (Trump sau Biden)?

42 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

Trump 100%

| Wr3nch a răspuns:

Trump. La cat de prosti is americanii, nu e surpriza.

| Dismally a răspuns:

Greu de spus, sunt cam la egalitate, dar cred ca Biden va castiga.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Wr3nch):

Cam asa, dar vezi ca il superi de domnul GolopențaAdrian care doreste ca cea mai puternica natie sa fie condusa in continuare de un bufon doar pentru ca lui nu ii plac gay si a auzit ca Biden nu ar avea nimic impotriva lor.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru suntserios):

Biden mai e si bisericos din ce aud. E de preferat un bufon curvar unui bufon cu crucea-n mina in fruntea US...

| DanielD112 a răspuns:

Trump

| Florin9Florin9 a răspuns:

Biden

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Trump

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trump...pentru că în cele mai multe cazuri oamenii fug de schimbare, le este frică de ea. straight face

| GolopențaAdrian explică (pentru suntserios):

Chiar daca nu as fi de acord cu Biden el conduce in mai multe sondaje

| GolopențaAdrian explică (pentru GabiDumitrescu):

Eu cred ca Trump e mai bisericos decat Biden si mai credincios

| GolopențaAdrian explică (pentru Dismally):

Nu e chiar asa de egal

| GolopențaAdrian explică (pentru Wr3nch):

Nu e o prostie ei voteaza pe cine considera mai bun si eu pe Trump il vad mai bun decat Biden

| GolopențaAdrian explică (pentru StrongHeart):

Si eu asa as vrea

| GolopențaAdrian explică (pentru Florin9Florin9):

Vedem!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu nu cred, eu mă rog la Comandantul Galaxiei pentru Trump.
Ca la noi la alegeri, aleg răul cel mai mic.
Pariez 1 RON.

| Wr3nch a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Trump e un bufon care ar trebui trimis in judecata pentru scheme financiare, dar e popular pentru ca e stereotipul americanului ''de success''.

| PainTech a răspuns:

Profesorul Allan Lichtman a dezvoltat o lista cu criterii pentru prezicerea viitorului presedinte.
Din 1984 a prezis cu perfectiune presedintele urmator.

Acum el a zis ca Biden o sa iasa presedinte.
Si tin sa ii dau dreptate. Lumea s-a cam saturat pe Trump si de tampeniile pe care le spune. Acum nici Biden nu e un candidat prea stralucit...
=================
Acum, indiferent de cine iese un lcuru e sigur : presedintele care urmeaza o sa fie cel mai detestat presedinte din istoria SUA.

| GolopențaAdrian explică (pentru Wr3nch):

Adica ca e un om de succes?

| GolopențaAdrian explică (pentru PainTech):

De ce va fi cel mai detestat? Din cauza pandemiei?

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Știm!

| Legion7X a răspuns:

Trump pentru că are oamenii lui si conducerea lui.

| GolopențaAdrian explică (pentru sadrian46):

Si eu pe Trump il vad raul cel mai mic

| GolopențaAdrian explică (pentru Legion7X):

Si ce e cu asta si la noi e PNL cu oamenii lor aia nu inseamna ca au sa si castige alegerile parlamentare

| GolopențaAdrian explică (pentru DoarBogdan):

Ramane de vazut!

| Wr3nch a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

E pentru ca face scheme de baiat destept ca romanii, nu pentru ar fi muncit cu adevarat:))
Daca fostul tau avocat de arunca la lei, e clar ca ceva nu faci bine:))
https://www.businessinsider.com/......ory-2020-9

| GolopențaAdrian explică (pentru Wr3nch):

Da aici te referi la averea lui

| GolopențaAdrian explică (pentru PainTech):

Da am vazut si eu cred ca aceasta declaratie

| PainTech a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Tara e impartita in 2, indiferent de rezultat o sa iasa scandal.

| GolopențaAdrian explică (pentru PainTech):

Pai sa stii ca e cam jumi juma posibil sa fie revolte