| SynapseNinja a întrebat:

Cine imi spune și mie, vă rog, ce trebuie să conțină pagina "termeni și condiții" dintr-un magazin online? Dacă s-ar putea, vă rog, să îmi spuneți sau să îmi dați un link cu legile în vigoare despre această pagină. Vă mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti inspira foarte simplu, citind termenii si conditiile de la alte magazine online, in special cele care comercializeaza produse de natura celor pe care vrei si tu sa le comercializezi prin magazinul tau.