| KateMiddleton a întrebat:

Credeti ca Moldova are un viitor? Eu nu. Spuneti-va parerile.

Răspuns Câştigător
| Park1Suin a răspuns:

Eu nu cred.E bagata in multe datorii.

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Te referi la Republica Moldova sau la zona Moldovei din România?
Dacă te referi la zona Moldovei din România, cred că nu are nicio legătură regiunea cu viitorul deoarece toată România este într-o decădere profundă pe zi ce trece.
Referitor la Republica Moldova, sinceră să fiu nu suport basarabenii. Nu voi începe să aduc jigniri însă nu am o părere prea bună despre ei. Sunt persoane rele care stâlcesc Limba Română.
Şi ca să-ţi răspund la întrebare, nu, Moldova nu are niciun viitor. Noroc că mai sunt câţiva care au posibilitatea de a-şi ţine copiii la studii în ţara noastră.
Pa-pa.

| sandutza12 a răspuns:

Sincer. Moldova e o țară prăpădită. Nu văd nici un viitor aici.