| SuperMadara14 a întrebat:

Va ajunge Naruto la manga 900 in viitor? ca eu cred ca nu. Va rog spuneti-mi parerile voastre!

Răspuns Câştigător
| mattdemon a răspuns:

Daca va fi in continuare o sereie de succes atunci editorii nu se vor inpotrivi sa o continue dar asta va depinde si de Kishimoto Masashi (cel care il face) deoarece s-ar putea sa ramana in pana de idei (e foarte greu sa vii cu idei pentru 900 de capitole si sa ai si succes, calculand ca nu este decat 1 manga care a trecut de 900 - Hajime no Ippo 963 de capitole)

1 răspuns:
| Deleb a răspuns:

Daca o sa stranga in continuare bani, eu cred ca da happy In primul rand nu-mi vine in minte un sfarsit.