| RaLuCa_7165 a întrebat:

Credeti ca pe aceasta melodie se poate dansa? Si daca da ar merge un dans in doi? http://www.youtube.com/watch?v=uYk964RixmU&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iakelclaudiu a răspuns:

Daca vrei dans in 2 incerca pe Blues...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nope :d nici nu prea se poate dansa asa... e lenta si revoltatoarelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge

| pufi_9182 a răspuns:

Am ascultat melodia si nu cred ca se poate dansa in doi...Sunt atatea melodii si ai de unde alege daca vrei un dans in doi. Poti descoperii melodii minunate care iti pot devenii preferate