| cookie_1240 a întrebat:

Credeti in legea Cojocaru? (mama e innebunita dupa legea asta si ma terorizeaza si pe mine)
Ideea mi se pare interesanta desi nu prea cred in ea
Ce spuneti?

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce economie esti tu doctor nene cojocaru? ai uitat sa precizezi. a celor din vest? din graficul aratat la otv rezulta economie zero in toate timpurile.cum ai ajuns dumneata doctor? sunt doctori in economie proasta la pamant? din cauza voastra suntem asa de necajiti.va dati titulaturi si salarii mari apoi veniti la pensie sa ne amagiti. du-te si te cere in ceruri daca nu ai ce face acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi aici pentru mai multe detalii despre aceasta lege. www.lp.ro/legea-cojocaru-2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa iau lista pentru semnaturi dar nu stiu si stau din hd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tempenie incredibila, ma mir sincer ca exista oameni care pot crede asa o chestie OTVista de doi lei. Hai, raspundeti mai bine daca si-a facut Cioaca nevoile intre Bran si Rucar sau nu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred, m am documentat putin si am vazut ca LEGEA COJOCARU e f buna pentru omul de rand, problema este ca aceasta lege sa fi aprobata de guvern. oare BASESCU e de acord cu aceasta lege?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinteti nebune

| qwerty a răspuns:

Ce e legea Cojocaru?

| nil a răspuns:

De ce toata este asa speriata de acele persoane care s au imbogatit de pe urma noastra? Nimeni nu crede in nimic in tara asta ...Cu o astfel de gandire nu v-om rezolva niciodata nimic.
Toti se plang dar nimeni nu spune gata de azi imi bag **** in voi cu impozitle voastre.Romanii sunt manipulati prin intermediul Mass media .De ce aveam atatea televiziuni? Ne place sa "Ne informam" dar ne informam cu ce vor ei sa ne informam.Adica noi tr sa stim exact ce vor ei.Cauta pe video.google.com Filmul Network
http://video.google.com/....../videoplay
Ca sa puteti intelege ce inseamna Mass Media si de ce televizorul este o mare spalare de creier.Radem de americani ca sunt inculti grasi lenti si stupizi de amuzanti dar nu suntem departe de acestia .Educati va singuri daca vreti sa descoperiti adevarul .Lasati stirile de la ora 5 si restul de emisiuni (iluzii) si cititi daca tot aveti acest fluviu de cunostinte numit INTERNET.

| adystil a răspuns:

Omului daca-i iei mereu tot, si-l exploatezi si-l tii in foame, se obisnuieste si zice ca asa e normal, ca el sa fie mereu sarac si altii sa fie cei care detin totul, pentru. ca doar ei stiu sa conduca, dar nu e de loc asa, normal e sa existe clasa de mijloc. Legea este foarte simpla si foarte normala, anormali sintem noi pentru. ca ne-au invatat ca noua individual nu ni se cuvine nimic, ca totul e al statului, iar de la stat pina la ei, ei cei bogati nu e decit un pas, de fapt a fost ca acum e deja al lor totul cu acte-n regula.