| anonim_4396 a întrebat:

Cu cine votati? laughing VADIM! VADIM!

10 răspunsuri:
| AnneBrooks a răspuns:

VADIM, normal =)

| lpavel a răspuns:

Cu nimeni! Toti ne fura!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu nimeni ca mai 2 luni pana sa fac 18 ani dar daca as putea l-as vota pe Iohannis.

| Jipa95 a răspuns:

''Si eu cu cine votez?'' Sunt inca indecis.

| aXy99 a răspuns:

Sa stii ca Vadim mi se pare cel mai pertinent dintre toti. E cam impusliv, dar na... poate se controleaza daca ajunge presedinte. Pacat ca e imposibil, majoritatea romanilor il voteaza pe cel pe care il vede cel mai des pe afise sau pe cel care le da pomana cea mai mare, ceea ce e trist.

| Țoglă a răspuns:

Klaus Iohannis

| AdrianaBacescu a răspuns:

Cu Vadim nici atat
cu Macovei nici atat
haidem sa zice Iohannis.

| AlexanderAdrian a răspuns:

As fi in stare sa votez si cu Santa Klauss Ghiolbannis decat cu Vadim. Omu e dus cu capu.

De votat votez cu Ponta. Doar sa fiu idiot sa votez cu unu care intrebat cate articole are constitutia spune "nu raspund la provocari" sau la faza cu casele, intrebat cum de alti profesori nu reusesc performanta asta a spus "ghinion".

Asa o sa zica si la presedentie cand o sa fie vreo criza? Ghinion?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu v-as da foc la astia care il votati pe Ponta, sunteti spalati pe creier de antene. laughing Vadim e cel mai sincer dintre toti, e nebun, dar trebuie sa fii nebun sa ai curaj sa pui tara asta la punct.