anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Voi cu cine votati?

Răspuns Câştigător
| MisterKat a răspuns:

Eu votez pe principiul "raul cel mai mic" adica Antonescu. Toti sunt la fel, niste nesimtiti, porci infatuati. Asta e Romania, avem conducatorii pe care ii meritam. PS. La Realitatea TV se spune ca pana la ora 16:00 au participat aproximativ 34% din alegatori. Dintre care, normal mai multi in mediul rural (Hai, tarinmea voteaza! ) - 37% si 31% in mediul urban. Macar cei care au macar peste 8 clase, haideti la vot si sa nu mai lasam o parte din tarani sa voteze... Multi din mediul rural, nici nu stiu sa citeasca corect, dar sa stie despre partide. trist...

Ah. si votez la Bicameral si 300 de parlamentari la Referemdum.

PS. Ceva despre Parlamentul Unicameral: http://www.google.ro/......tp?/search (mie sincer mi se pare ca apartine de domeniul comunismului. asa ca nu am chef sa fac o intoarcere.


PPS. Spunea la Realitatea ca cei mai multi oameni care au votat, au doar studii primare(45%)) - adica inculti si prosti prosti... spun asta pentru ca acum orice om poate termina un liceu sau chiar o facultate. 35% dintre oameni au studii medii iar 19% au studii superioare. deci. Sa nu mai lasam taranii prosti si inculti sa voteze! Trimiteti-va parintii la vot! Daca voi aveti peste 18 ani, mergeti si voi! Acum avem puterea, o data la 5 ani...

O seara buna!

22 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Draga ''bulina'' eu am votat, era o coada, deci lume multa, daca iti spun, o sa ma trezesc cu o gramada de stupizi, asadar votul este secret.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu am votat dar votul e secret.

| AvalohAlyn a răspuns:

Vadim. Spune adevarul chiar daca e putin cam impulsiv.

| selef a răspuns:

Eu votez singur.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Cu Antonescu.

| carminaburana43 a răspuns:

Cu sotul si cu fica meahappy

| faranume a răspuns:

Votul e secretwinking

| alexa a răspuns:

Cu geoanatonguehappy

| alecs871 a răspuns:

Nu am cu cine.
In Romania pe oricine votez, tot ca ei o sa iasa, si tot dupa bani o sa fie.
Si eu cred ca nu o sa mai fie basescu, el deja si-a umplut desaga cu bani, si-a facut reclama lui si familiei, deci are tot ce vrea si o sa il doar in... de Romania, ma rog, la fel ca si pana acum.

| amaadina a răspuns:

Nu am încă 18 ani, da' as vota cu oricine, numa' nu cu Antonescu [dacă as vota cu Antonescu, ar fi ca și cum as vota cu Patriciu... ]

| StaRmAgiC a răspuns:

Votam, dar acum nu mai votez cu nimeni

| JackieSue a răspuns:

cu Antonescu

| viatadecacatt a răspuns:

Geoana.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Eu am votat cu Vadim, dar se pare ca degeababig grin

| soricioaica :P a răspuns:

Cu Gigi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu unul dintre candidati, logic! dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La fel ca si tine, blondo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bunikmea sta la tzara intr'un sat pierdut si o venit d la psd si le'o aratat unde sa puna stampila
Si e din moldovahappyDA ultima a raspuns bine. lu binikmea nu i'a dat nimeni nimic doar au zis " hai mamaie voteaza aici ca e bine"

DEci oare de ce vrea geoana sa castige?happy si ce rezulta prin chestia asta?
As vrea sa ajung in turul al 2 la ea la tzara ca sa filmezhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Base. asa cu este el... e mai bun decat toti teparii de la psd

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Basescu!

| Grimalkin a răspuns:

Poate o sa ziceti ca sunt egoista, dar eu votez cu miiine! \dancing laughing

| anutsa a răspuns:

Basescu

Întrebări similare