| Zaharioaei_Radu_1988 a întrebat:

Cum fac sa inchid un site definitiv cu ajutorul guvernului? unde fac cerere funda!

9 răspunsuri:
| JapKaBC a răspuns:

Ce site vrei sa inchizi?

| KodrutZ a răspuns:

Amuzant. Cu ajutorul guvernului, auzi. Ce site si in ce mod te afecteaza existenta lui?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Inteleg supararea ta dar singursi fara dovezi nu prea ai sanse.

| Zaharioaei_Radu_1988 explică (pentru JapKaBC):

Frate vreau sa inchid ask deoarece are caracter porno si am si dovada...si parerea mea e un site cretin...parerea mea doar

| Wehrmacht a răspuns (pentru Zaharioaei_Radu_1988):

Ask.fm sau Ask.com?
Sunt doar niste site-uri cu intrebari.Nu e nimic porno. Daca ti se pare cretin ce mama dracu' cauti tu acolo?
Nu sunt nici pro nici contra din moment ce nu am intrat pe acele site-uri dar este o idiotenie sa vrei sa inchizi un site pentru ca nu iti convine.N-au cum sa faci asta.

| doctorandus a răspuns (pentru Zaharioaei_Radu_1988):

De libertatea cuvantului ai auzit? Tot nu e clar la care ask te referi, de ex. din ce tara e. Ca de ex. guvernul roman nu se ocupa de websiteuri lituaniene.

| Zaharioaei_Radu_1988 explică (pentru Wehrmacht):

Copacule nu eu am cont la site-ul ala....si e ask.fm

| Wehrmacht a răspuns (pentru Zaharioaei_Radu_1988):

Nu ai cont? Bun.Nici eu.Dar ce ai tu cu acel site daca nu-l frecventezi? L-ai vazut si ai decis ca nu-ti place deci trebuie sa dispara? Ask.fm nici nu are legatura cu Romania.

| PedoBarbie a răspuns:

*Mă faci să râd.