| sweetys a întrebat:

Cum pot intra în legătură și cât m-ar costa un avocat ( București) pentru recuperarea unei sume de bani împrumutate? Mă tot uit pe net și nu găsesc decât firme de recuperare. Procedura am găsit-o și am șanse destul de mari să câștig. Am mai pus o întrebare de genul și toată lumea mi-a zis sa nu mă complic, dar parcă nici nu aș vrea să o las așa știind că pot să câștig.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vezi pe internet Baroul avocatilor din Bucuresti.
Onorariul avocatial este in functie de suma de recuperat si negociere, nu exista un onorariu fix, doar onorariu minimal. Le gasesti si pe acestea pe internet ca sa te poti orienta in negociere.