| Andrei123w a întrebat:

Cum poti trimite un colet unei persoane direct acasa?
Gen sa trimiti un cadou la cineva, cum se face mai eaxct?

4 răspunsuri:
| Gigicapitica a răspuns:

Trebuie să te duci la un curierat privat cum ar fi fan curier, nu poșta română. Ar trebui să fie un oficiu din ăsta în localitatea ta, depinde de firmă. Acolo bănuiesc că procedeul e la fel ca la poștă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fan Courier, Urgent - Cargus, GLS, DHL, DPD, Nemo. Ai atatea firme la dispozitie.

| darrio2007 a răspuns:

Prin curier. Ca atunci cand comanzi ceva de pe net.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Printr un curier. Intri la fan curier pe site, faci comanda sa vina un curieri la tine acasa sa prea pachetul si aia e