| printesaroz a întrebat:

Cum sa sterg contul de pe facebook? Va rog ajutati-ma!

16 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai in dreapta account>account settings> de acolo tongue cauti delete account.

| Hikari a răspuns:

Contul meu ->centrul de ajutor -> si iti pui intrebarea in limba engleza. Sincer nici eu nu stiu. Sper ca ti-am fost de ajutor! happy

| dudumihai a răspuns:

De sters poti sa-l stergi numai daca trim un mail la producatorii lui si ceri sa til stearga definitiv de pe serverele lor.Tu poti numai sa ti-l inchizi temporar ca hi5.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in cont. dai edit profile sau editeaza profilu meu

| Tsunade99 a răspuns:

Contul de pe facebook NU se poate sterge. De asta nu mia-m facut eu niciodata cont.

Răspuns utilizator avertizat
| dolcEE a răspuns:

Intri la Confidentialitate > Anulare Cont

| cristi2ever a răspuns:

Contul meu - Setarile contului - Securitate - Dezactivează contul

| Horatiu1892 a răspuns:

Sau... pe romaneste: Intri pe pagina de facebook,şi undeva în dreapta sus unde scrie Acasă, Profil, Contul meu. Dai pe "contul meu" şi apeşi setările contului şi o să-ţi apară mai multe.Şi ultima opţiune este "dezactivează contul" dai acolo selectezi acolo şi gata!

| N0name_7792 a răspuns:

Contul meu - setarile contului - security settings si scrie aclo dezactiveaza contul

| Kira_5349 a răspuns:

Hei! Dai la Contul meu la setarile contului, dai la securitate si dai dezactiveaza contulhappy... Sper ca te-am ajutatbig grin

| printesaroz explică:

Multumesc pentru. raspunsuri, mi-au fost de mare ajutor!

| mytzusky a răspuns:

Nu se poate sterge contul de FB. Il poti doar dezactiva: In Dreapta sus click pe 'account settings', apoi in stanga sus click pe 'Security'. Si acolo jos dai click pe 'Deactivate your account'.

| ochiitaicaprui a răspuns:

Nu stiu