| AntoniaOrman a întrebat:

Cum îmi şterg contul de Facebook?

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Intri in setari si dezactivezi contul. Ca te poti razgandi sa reintri din nou. Optiunea stergere cont e definitiva si numai poti accesa contul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti pe Google "Delete Facebook ". Poti sa il stergi, dar tine minte ca el se va sterge dupa 14 zile. In tot acest timp el ramane dezactivat. Il poti recupera si anula stergerea dupa ce te loghezi din nou. Dupa 14 zile, adio cont.

| DanielaFD a răspuns:

Apesi pe sterge cont si gata! Mai bine te gandesti inainte sa faci asta.
https://www.facebook.com/help/delete_account? rdrhc

| AntoniaOrman explică (pentru DanielaFD):

O,m-am gândit. Mult! Şi am ajuns la concluzia că mi-e mai bine fără.