| Mark2012012 a întrebat:

Cum se inregistreaza bonurile fiscale si cum se participa la loteria bonurilor fiscale?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu se înregistrează. După tragerea la sorți, dacă ai unul câștigător, te duci cu el la ANAF.

1 răspuns:
| mikilaina a răspuns:

Bonurile nu trebuie inregistrate... trebuie numai sa le pastrezi fizic. Pentru ca este mai palpitant eu ma joc pe bonlist app - un instrument care iti permite sa iti inregistrezi bonurile si te notifica rapid daca te afli printre castigatori. Iti recomand