| B0gdan_6043 a întrebat:

Daca am picat bacu la fizica si la mate, romana am luat note mici, pot in toamna sau dau bacu din nou la toate cele 3?

4 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

Nu
dai in toamna la ce ai cazut

| Andu_7395 a răspuns:

Sau faci contestatie la romana, iti depuncteaza lucrarea pana sub 5 si le dai la toamna pe toate 3. laughing

| Psihoyounger a răspuns:

Nu, la toamnă dai la cele picate, din câte ştiu eu. Dar ai grijă, nu te baza că în toamnă va fi mai uşor ca să treacă toţi. Nu va fi aşa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Mai interesant e de ştiut ce face unul care a luat peste 5.00 la toate dar are sub 6.00 media (şi deci este respins).
Oricum, în cazul tău e clar că dai doar la fizică.