| B0gdan_6043 a întrebat:

Daca am picat bacu la fizica si la mate, romana am luat note mici, pot in toamna sau dau bacu din nou la toate cele 3?

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Mai interesant e de ştiut ce face unul care a luat peste 5.00 la toate dar are sub 6.00 media (şi deci este respins).
Oricum, în cazul tău e clar că dai doar la fizică.

| Psihoyounger a răspuns:

Nu, la toamnă dai la cele picate, din câte ştiu eu. Dar ai grijă, nu te baza că în toamnă va fi mai uşor ca să treacă toţi. Nu va fi aşa.

| Andu_7395 a răspuns:

Sau faci contestatie la romana, iti depuncteaza lucrarea pana sub 5 si le dai la toamna pe toate 3. laughing

| dydy1 a răspuns:

Nu
dai in toamna la ce ai cazut