| AnotherSimplePerson a întrebat:

De cand intra in vigoare A. C. T. A?

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

Tratatul Comercial Împotriva Produselor Contrafăcute (Anti-Counterfeiting Trade Agreement - A.C.T.A) urmează să fie dezbătut în Parlamentul European în luna iunie a acestui an.

Bye-Bye! happy

2 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

O sa fie dezbatut in Parlamentul European in iunie, dar tu fii sigur ca o sa treaca, chiar si daca se dezbate tratatul in parlament.Astia sunt in stare sa treaca peste cadavre sa controleze lumea, si sa-i aiba la degetul mic.

| Kesha1428 a răspuns:

Nu se stie, dar am impresia ca a intrat deja in vigoare, deci inca nu stiu sigur.happy