| AnonimFaraPereche a întrebat:

De ce e asa de cunoscuta Mafia Albaneză?

2 răspunsuri:
| ElSueno a răspuns:

Deoarece fiindca faptului pentru ca face trafic de albine.

| FantasyChary12 a răspuns:

CCu siguranță e cunoscută,dar nu la fel de puternică precum cea italiană și rusă.Cu toate că e cea mai puternică,mafia rusă lucrează din umbre și prin tactici militare,din moment ce majoritatea membrilor sunt foști spioni KGB, ce aveau dreptul să acceseze tot felul de arme militare și încă mai au acel drept, datorită mafiei.
Am văzut destule filme cu gangsteri și m-am jucat numeroase jocuri video cu subiecte comune, dar mafia albaneză a fost ridicată la putere datorită altor mafii cu care a lucrat, deci nu e ceva ce o merită pe cale directă.