| Arthur a întrebat:

Despre cei doi crai Geona si Antonescu am avut din totdeauna impresia ca fac parte dintr-o organizatie secreta; dar astazi am avut confirmarea: ei fac parte dintr-un curent de fapt -din curentul EMO!hee hee au vrut sa se sinucida politic in direct impreuna cu colegii Ciuhandru si Iohanis. Emo-isti din toate tarile unitiva!batting eyelashes
I-mi cer scuze adevaratilor emo.happy
Acesti 'tovarasi' au o scuza pentru faptele de astazi?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Te rog frumos sa nu mai ataci organizatia asta secreta, ca era sa îi ia curentul...sunt multumit si cu curentul'' emo''. Cum sa se sinucida? _Vai draga mea chiar acum in prag de alegeri, fato...pacat, mare pacat, ce ma fac eu, ca ma obisnuisem cu ei. Dar cum ''tovarasi''! ce vrei sa spui, au venit comunistii inapoi? Rusine, rusine sa va fie, dar sa o stim si noi.

4 răspunsuri:
| Arthur explică:

@droid-kid draga, nu te supara, a fost o glumawinkingei vor deveni emo adevarati abia dupa alegerilaughing emo Geoana si emo Antonescutongue

| inna a răspuns:

Sunt de accord cu tine laughing

| Aliyaa a răspuns:

laughingrolling on the floorbuna rau gluma asta! felicitari!laughinglaughingrolling on the floorgeoana si antonescu emoisti!laughing

| ---droid-kid--- a răspuns:

Nu-i baga pe emo adevarati in aceiasi oala cu cocalarii aia! x-(