| Theo94 a întrebat:

Ati vrea sa faceti parte dintr-o organizatie secreta?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Depinde de natura acele organizații secrete!
Pa, pa.

| suffarstar a răspuns:

Nu,mai bine imi vad de viata mea. Imi traiesc viata cum cred eu, nu cum imi dicteaza unul si altul. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce esti rea, spune-le ca deja faci parte, face parte din nevestele lui Obama, cele mai sadice ucigase

| anonim_4396 a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Nu sunt mai chiar asa de rea, doar ma adaptez la cei din jurul meu. Eu sunt o dragalasa, de asta si Obama ma iubeste asa de mult happy.

| BlueViP a răspuns:

Nu, nu pot sa tin un seret fata de toata lumea.

| AlisPretty a răspuns:

Mi-ar placea sa fac parte, doar sa imi placa politica acelei organizatii secrete.

| alinaiuliana89 a răspuns:

Da, sa fiu detectiva ce tare ar fi big grin

| Pyo a răspuns:

Da