| LupusDei1993 a întrebat:

Dintre PSD si USR as prefera mai degraba sa votez un al treilea partid care e capabil sa faca o lovitura de stat, sa execute actualii tradatori si sa instaureze o semi-dictatura temporara pana situatia tarii se rezolva. Ce ziceti? Nu vi se pare o solutie buna?

10 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Este o utopie! Nu există astfel de lider, nu partid! Liderul este locomotiva unui partid, nu invers! Iar, astfel de lideri nu mai există în ziua de azi!
Chiar dacă voi fi criticat de unii, astăzi a dispărut patrioticul fanatic gata să se sacrifice pentru țară! Astăzi, nu numai la noi în țară, nu mai există decât lideri impuși, coruptibili, șantajabili! Numai în vremuri de criză, de război mai apar astfel de lideri!
Este o situație universală! Patriotismul a dispărut! A apărut globalizarea și dependență unul față de celălalt!
Banul primează în fața interesului național!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din nume se vede că ești nazist...

| sierra1 a răspuns:

"as prefera mai degraba sa votez un al treilea partid care e capabil sa faca o lovitura de stat, sa execute actualii tradatori"

ce te-ai potrivi cu nord-coreenii

| LupusDei1993 explică (pentru anonim_4396):

Fain ca numesti un nationalist de dreapta drept "nazist". Se vede ca esti neoliberal. Tii cu USR-isti? Oameni ca ei au distrus Suedia din cauza "progresului" si "multiculturalismului".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LupusDei1993):

Usr e al doilea cel mai idiot partid existent pe scena politică
primul loc îl împart PLUS și cu ăia cu Noua Dreapta

| venividivici2017 a răspuns:

Da,sunt de acord cu tine.Tradatorii,cei care distrug tara sistematic, ar trebui executati! Fara dar si poate!

| minrest a răspuns:

Dupa ce ca e semi, mai e si temporara? Dictatura temporara nu e posibila, pentru ca cine e dictator vrea sa ia puterea, nu sa o dea, si pentru ca dictatura se instaureaza si se pastreaza prin crime, iar daca cade dictatura trebuie sa raspunda. Ce nasol trebuie sa fie sa fi nazist, sa iti dedici viata impunerii sclaviei. Tradatorii sunteti in special voi, nazistii, dar pana nu incercati nimic nu va executa nimeni.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru LupusDei1993):

Sudia? Tara ai distrusa de salarii mari lipsa coruptiei si a somajului?
Nasol de ei nu

| LupusDei1993 explică (pentru suntserios):

Https://twitter.com/PeterSweden7
Da, raiul pe pamant ce sa zic. Tara cu numarul 1 de crime si violuri din Europa. Poate e visul tau sa ajungi acolo cu nevasta cu copilul si sa-i vezi in putin timp violate + decapitate.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru LupusDei1993):

Adevarul e ca nu vreau sa ajung in Suedia, vreau sa stau in Romania sa ma violeze guvernul.