| VerdesAndrei1234567890 a întrebat:

Este ilegal sa ai lipit de parbriz suport de telefon cu ventuza?

5 răspunsuri:
| Mihai720 a răspuns:

Nu este ilegal atat timp cat suportul este pus undeva in mijlocul parbrizului in partea de jos si nu ''afecteaza'' vizibilitatea persoanei care conduce

| Sofer a răspuns:

Nu e ilegal. Am avut si eu dar l-am dat jos ca ma deranja si am optat pentru unul care se prinde in gurile de ventilatie.

| LPCTSTR a răspuns:

Care margerita69 ești tu și ce vrei?rolling on the floor
Să-nțeleg c-asta-i noua metodă de agățat? rolling on the floor

| acerr a răspuns:

Este ilegal sa vorbesti la tel in timp ce conduci, s, au facut multe acciente

| laSoledad a răspuns:

Raspunsul tau este nefolositor si cu caracter de spam aici. Gandeste de doua ori inainte sa dai enter la orice prostie!