| AlexRăzvan531765 a întrebat:

Ce suport de telefon pentru masina sa aleg? Si cam la ce preturi sau marci trebuie sa ma orientez? Cel de pus pe parbriz sau pe ventilator, cu cleme sau magnet? Am husa fata/spate la telefon* orice sfat m-ar ajuta, va multumesc si cel mai bine argumentat raspuns +Funda

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe ventilator cu magnet. E cel mai simplu si util.

| Sofer a răspuns:

Eu am pus suport prins in grila de ventilatie. Pentru mine a fost o alegere ok.

| Holiday a răspuns:

Daca telefonul permite incarcare wireless, ia-ti un suport gravitational cu incarcare wireless cu prindere pe grila de ventilatie.

| AlexRăzvan531765 explică:

Am dat 10 lei pe unul cu ventuza pus pe barbriz. nu incurca cu nimic e perfect stabil. poate am avut noroc