| bleakk a întrebat:

Exista facultati in Romania in care se dau examene in ziua de Sambata?
Si daca da,as vreau sa stiu daca facultatea de Automatica si Calculatoare, din cadrul Politehnici da examene sambata?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stiu ca la facultatea de telecomunicatii din Brasov se da examen sambata. In rest nu toate procedeaza la fel, unele da altele nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Examenele le programeaza profesorii cand li se scoala lor asa ca daca li se scoala sambata sau duminica le pun sambata sau duminica

| neutrino a răspuns:

La programarea examenelor nu se tine cont de zilele saptamanii.

| AliLina2 a răspuns:

Da,sunt mai multe iar facultatea de Automatica si Calculatoare e printre ele..Si sa iti mai spun un lucru, de exemplu, o sambata se da, una nu.o duminica se da, una nu..eu asa stiu..asa a fost si in 2013..succes!