| 1Q a întrebat:

Exista vreun vehicul motorizat care sa poate fi condus si sa nu necesite permis?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista nici unul. Orice vehicul cu motor necesita permis de conducere, inclusiv bicicleta cu motor.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Tot ce este cu motor electric sub 0, 25 Kw: http://blog.bimax.ro/info/ce-se-poate-conduce-fara-permis-in-2015

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Da, ma, exista, nu s=cred ca e motor sau ceva, dar merge, incearca masinutele alea pentru copii de 4/5 ani, ai si pedala pentru acceleratie laughing) Bafta! rolling on the floor)

| bodeaandrei a răspuns:

Acele trotinete electricehappy

| Lejiuneanemuritoare911 a răspuns:

Biciglete electrice.şi nu mai ştiulaughing)
Sper că te-am ajutat.