| fwefsaf a întrebat:

Hei TPU

De ce este grupul bilderberg invaluit atat de mult in mister?

De ce nu a reusit nimeni sa ii spioneze pana acum?
De ce nu se stie nimic din ce discuta ei la intrunirile lor cu exceptia scopului principal : Acela de a crea o noua ordine mondiala? Nu vi se pare ciudat ca au lasat sa se afle scopul lor principal?

1 răspuns:
| doctorandus a răspuns:

Grupul Bilderberg e un forum in care politicienii si alti oameni influenti pot sa se exprime liber si necenzurat. In mod normal, politicienii trebuie sa raspunda extrem de diplomatic, in acest forum nu e nevoie de asemenea precautii.