| CocoG a întrebat:

imi puteti spune care este procedura aplicata de politie daca reclam o intrare prin efractie?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se va face o cercetare criminalistica la fata locului (pentru amprente si mod de operare) si vei fi audiat tu si vecinii, ca sa afle daca exista martori. Numai bine!

| seen a răspuns:

Vrajeala de 2 lei se face canoteaza trala si lala te cheama de 4 5 ori la sectie pentru detalii mai multe pe urma asi cumpara o mana de semanta sta pe coridor sparge samanta si te injuraca nu l-ai spagat ca macar sa interesat de cazu tau