| anonim_4396 a întrebat:

In cat timp isi face treaba politia?

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mi-e si frica sa ma gandesc la care treaba te referi. thinking

| utzuman2006 a răspuns:

Observ o nuanta de malitiozitate in intrebarea ta...pentru ca indiferent ce crezi tu Politia isi face treaba de cele mai multe ori ...bineinteles sunt cazuri pe care orice politie din lume nu le poate rezolva si asta o sti si tu prea bine...
Cat despre faptul ca mari mafioti si criminali sunt arestati de politie si apoi eliberati de catre " Justitie''... ce spui?

| scootsie a răspuns:

Ma faci sa rad! Chiar crezi ca isi face treaba? Totusi, de ce sa nu recunoastem, unii... da...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii mai explicit/a!

Politia de obicei isi face treaba repede. Dupa prinderea infractorului nu mai depinde de ei...la noi legile sunt de vina, de cele mai multe ori. Suntem o tara dezorganizata din toate punctele de vedere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Politia din mediul rural ar trebui desfintata caci in unele localitati chiar se inhaiteaza cu persoane dezaxate si aplica legea invers, adica amendeaza pe cel amenintat cu moartea. vezi com orodel jud dolj dosar duica paulina vs.iovan cosmin.

| Sabwy a răspuns:

De ce intrebi? ai cumva nevoie de ajutor?