| anonim_4396 a întrebat:

Ma gândeam la cei care sunt mai timizi și luati de fraieri de alții. La cei care cred ca în viata nu conteaza cât de bine te bați, cum gândesc adolescenții din ziua de astăzi. La cei luați de fraieri de alții, de fete pentru ca sunt cuminti și timizi. În aceasta situație sunt și eu. Ma gândeam ca în viitor ar trebui înființată o organizație formata din astfel de oameni. O organizație cum este cea de yoga sau cea a suveranilor. Astfel de oameni sa formeze o organizație și sa tina ședințe, conferințe pe YouTube, sa aibă un sediu unde doar ei sa aibă acces pe baza de cartela și sa fie în fiecare județ câte un sediu. Sa mearga pe principiul cine se aseamănă se aduna. Ce credeți despre acest lucru? Nu vreau sa par nebun sau ceva de genul.

4 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Păi există, se numesc cursuri de dezvoltare personală.

| JicaContra a răspuns:

"La cei care cred ca în viata nu conteaza cât de bine te bați"
am incetat sa citesc dupa fraza asta, deci tu crezi nu numai ca TREBUIE sa stii sa te bati bine, dar cine nu crede asta e pe dinafara
incearca sa bagi asta in cap:

CEI CARE SE BAT SUNT CEI RETARDATI, NUUUUU INVERS!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hăhăhăhăhăhă.
În loc să-ți accepți timiditate sau dacă este o mare problemă pentru tine să vezi care-i cauza, ia uite ce-ți toacă mintea.
Carantina asta începe să facă rele.

| FreeRaskolnikov a răspuns:

In viata exista lupi si oi, lupii mananca oile iar oile asteapta sa fie mancate de lupi. Legea asta e de cand pamantul iar in legatura cu ideea ta... ha ha ha. In aceasta organizatie de care zici tu se v-a intampla la fel. Cand o sa gasesti pe cineva putin mai slab decat tine de care sa iti bati joc totul o sa fie ok si o sa te pisi pe ideea ta...