| anonim_4396 a întrebat:

Care liceu din Constanta e mai bun: Mircea cel Batran sau Ovidius?

8 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Ovidiu nu e piata? Cred ca Mircea cel Batran, mai mereu aud despre el. La Constanta ninge?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Amadoua sunt foarte bune dar eu cred ca ovidius e un pic mai bun.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mihai ioradache e cel mai bun i pe voda dupa stefan mai incolo de viteazu daca te impiedici de franghie esti in fata lui canalu 16 sub becalismug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, aici nu ninge. Vreau raspunsuri doar de la cei din Constanta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mircea intr`adevar se intra cu medii mari... dar toti cei de la ovidius au avut rezultate mult mai mari...si acolo chiar se invata carte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce clasa esti? Eu zic ca ovidius.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mircea.

| rockaholic a răspuns:

Ovidius. Am auzit multe prostii despre Mircea.straight face