| Yoคna a întrebat:

Buna!` Verisoara mea e din Constanta iar ea va intra la Mircea Cel Batran...Cum sunt profesorii buni, rai? Colegii cu nasu` pe sus sau de treaba? Va intreb fiindca eu sunt la Ovidius. Multumeschappy Dau Fundoi >big grin

Răspuns Câştigător
| petruta a răspuns:

Buna eu am un var ca mircea cel batran din constanta si chiar acum l-am sunat si l-am intrebat cum sunt profesorii pe acolo si mi-a zis ca unia sunt cum se cade dar la unia trebuie sa inveti la fiecare ora ca daca teo prins pe un picior gresit s-ar putea sa nu mai treci clasa si l-am intrebat si de elevi cum sunt pe acolo si a zis ca sunt unia fitosti dar daca ai tupeu le dai fita jos