| AlexandraMeow a întrebat:

Particip la un concurs cu tema Uniunea Europeana si trebuie sa scriu si despre viitor. Imi puteti da niste idei, pareri? Cum vedeti voi UE in viitor?

1 răspuns:
| allyn333 a răspuns:

Daca s-ar recicla plasticul s-ar economisii 8 % din totalul de petrol al Europei.
Scrie ca vezi un intreg continent foarte bine dezvoltat daca s-ar recicla mai mult.
Mai scrie si tu ca ar trebui sa se mareasca salariile si pensiile si bursele, astfel ca oamenii sa isi doreasca sa munceasca si sa aiba pentru ce.