| mihai_2734 a întrebat:

Pe cine mai votam la toamna? poate reusim sa facem ceva si o vom duce si noi mai bine

Răspuns Câştigător
| remus a răspuns:

Pe cine sa votam? este tardiv, sintem o mina de oamenii care vrem intr-adevar sa traim mai bine prin CINSTE, BUNSIMT, MUNCA CINSTITA, vin pupincuristii si voteaza nonvalorile, care pentru ei sint benefici, traiesc din ajutor social platit tot de noi care am muncit toata viata, inclusiv acum.

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De unde atata bine?

| MisterKat a răspuns:

Pe nimeni! Toti sunt la fel! Toti au fost si inca sunt niste comunisti, securisti imputiti(scuza-ti-mi limbajul prea dur). Asta e Romania... o tara plina de ipocriti si de oameni falsi, lasi.

| Ben. a răspuns:

Eu cred ca e mai bine sa nu votam. poate or sa inteleaga ca ne-a ajuns pana peste fes de hoti si de mincinosi. vreau sa -i vad pe toti parvenitii astia ducandu-se la munca pe bicicleta si cu pachtelul in buzunar. pana atunci sa astepte votul meu! nu mai votati!

| BUBULINA a răspuns:

Tu ai pus intrebarea asta?laughing)
cred ca nu esti constient ce intrebi laughing
sa o ducem mai bine noi?
sau ei?laughing)

| scootsie a răspuns:

Niciodata nu o vom duce mai bine, atata timp cat la carma tarii vor fi oameni fara frica de Dzeu!

| domidoc a răspuns:

Ce naiv esti!

| danutz15 a răspuns:

Daca nu votam stiti ce se va intampla cu voturile...se VOR FURA... si apoi se lauda ca au fost votati de o tara intreaga. Daca in urmatorii 2-3 ani tot asa o vom duce(ceea ce e posibil) va ajunge ceva foarte rau... PENTRU CA ROMANII VOR "AER". NE-AM SATURAT DE HOTI SI MINCINOSI DE LA PUTERE.

Imi pare rau dar a trebuit sa ma descarc...laughinglaughing