| mihai_2734 a întrebat:

Pe cine votam la toamna? poate reusim sa facem ceva sa o ducem si noi mai bine. dati-mi si mie un sfat.ms

3 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu stiu daca avem pe cine... Si daca am avea... nu stiu in ce masura ne va ajuta. Suntem datori vanduti... Avem de inapoiat peste 21 de milioane de euro... Nu stiu de unde ii vor scoate... si sincer... nici nu vreau sa aflu (probabil ca din buzunarele noastre)...

| scootsie a răspuns:

Pe cel mai bun, nu? Doamne, exista vreunul care sa faca ceva bun si pentru noi? Depinde de noi!

| scootsie a răspuns:

Pe cel mai bun,nu? Doamne ,exista vreunul care sa faca ceva bun si pentru noi? Depinde de noi!