| Averie a întrebat:

Pentru a obtine o bursa sociala la facultate trebuie sa dovedesc prin acte veniturile familiei pe ultimele 3 luni. Unul dintre parinti a lucrat doar 7 zile din prima luna in cauza. Dincolo de faptul ca voi justifica restul zilelor printr-o declaratie notariala, este nevoie sa includ si cele 7 zile?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca este nevoie, de altfel in declaratia notariala poate spune ca a lucrat 7 zile. Numai bine!

1 răspuns:
| croix a răspuns:

Dar mai lucreaza? Adica trebuie o adeverinta de la trezorie cum ca nu figureaza in baza de date avand un venit (sau ce venit a obtinut pe ultimele 3 luni) si cam asta e.