| Amarandeiaurica a întrebat:

Pot face contestație la examenul psihologic sustinul la liceul militar și în cat timp, după declararea rezultatului?

2 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Nu cred, also mai bine ca ai picat frate, nu sti ce naspa e acolo, mai nasol ca la puscarie

| ValentinMihai78 a răspuns:

Pentru ce să faci contestație? L-ai picat, gândește-te la ce ai greșit, înainte de a spune, contest rezultatele!
Eu nu cred că dacă ai fost picată, a existat un motiv plauzibil: trecutul personal medical, răspunsuri incoerente, greșite.