| RazvanBratu a întrebat:

Salut TPU,am optat pentru liceul militar "Dimitrie Cantemir" si in caz ca nu iau,as putea sa ma transfer la liceul militar de la Craiova? Am luat examenul psihologic, probele sportive si examenele scrise!

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi să te "transferi" şi NU poţi candida ( nu te poţi înscrie simultan ) la mai multe Colegii Militare!

Dacă vei fi respins, va trebui să completezi Fişa cu opţiuni şi să participi la repartizarea computerizată ( pentru înscriere la un liceu civil )!

Toate cele bune!