| AvalohAlyn a întrebat:

Pot sa îmi fac un blog de nutriție daca nu sunt nutriționist ci doar am făcut un curs hobby de nutriție in care am luat o diplomă de absolvire de la Institutul Biblic Sola Scriptura? Am voie? E legal? Acolo sa dau sfaturi de nutriție luate din cursul acela

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este legal sa ai un blog pe probleme de nutritie si chiar sa postezi unele sfaturi dar numai daca indici sursa de unde le-ai luat si sa spui ca pot sa nu fie valabile pentru toti si ar fi bine sa se adreseze unui nutritionist calificat.