| Sawarekh a întrebat:

Pun o intrebare tampita.

Exista posibilitatea ca, cutremurele din Turcia sa fie declansate artificial?

Sosoaca spune ca, cutremurele din Turcia au fost create artificial cu ajutorul masinilor seismice.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca spune Sosoaca...

| Freya1 a răspuns:

Nu ma iau după ce zice sosoaca, dar în ziua de azi nimic nu e exclus.

Poti sa te gândești ca e ceva natural având în vedere ca ei au mai trecut prin asta și în alți ani.Dar deja la cate catastrofe apar una după alta și mie începe sa îmi de-a cu virgula.

| johnnny123 a răspuns:

Ai mare dreptate...
Orice întrebare care începe cu "Șoșoaca spune că" este o întrebare tâmpită.

Răspuns utilizator avertizat