| anonim_4396 a întrebat:

Sa imi fac cont pe Facebook, Twitter sau Google+ si de ce?

Răspuns Câştigător
| iLeón a răspuns:

Facebook --- Poti comunica, socializa si juca jocuri, uploada imagini/ videouri, etc. Google --- Daca ai telefon cu sistem android si ai accesibilitate la internet, poti descarca aplicatii super cu contul de Google (la care e recomandaat sa folosesti G-Mail, nu Yahoo); Twitter --- Aici nu stiu multe dar poti socializa si juca joculete

12 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pe nici-unu ca pierzi timpu ampulea.

| AlinaaAli a răspuns:

Daca nu ai Facebook, nu existibatting eyelashes

| alexalexandrusincerul a răspuns (pentru AlinaaAli):

Generatia facebook.

| AlinaaAli a răspuns (pentru alexalexandrusincerul):

Am spus-o la vrajeala oh go on

| catalin188 a răspuns:

Pe facebook sa joci farmville
Twitter nu are rost
Google+ joci angry birds

| TzP a răspuns:

Nu fa, nu se merita oh go on, e degeaba. Si jocurile de pe facebook sunt de asemenea de rahat, daca vrei sa joci ceva apucate de ceva serios, nu te juca pe facebook.

@catalin188 farmville e de rahat, angry birds poti juca si in alta parte nu numai pe google+.

@alinnaa3315 ti-as spune eu acum ceva dar TPU nu ma lasa sa injur

| Valentyn22 a răspuns:

Facebook acum aproape toata lumea are cate un cont, de ce e la fel ca mesengeru doar ca postezei poze si bagi comenturi la greu restul te las pe tine sa afli.Este alegerea ta unde iti faci cont.

| alinaaa22 a răspuns:

Facebook - are toata lumea si e super

| alexalexandrusincerul a răspuns (pentru alinaaa22):

Zici tu, dar nu gasesc nimic super la facebook, pierdere de timp

| Catalin80 a răspuns:

Da, poti sa iti faci pe Twitter ca sa tii pasul cu stirile si sa cunosti oameni noi. Facebook si G+ poti folosi pentru a promova ceva - serviciu, produs, blog etc. sau poti sa iti faci doar Facebook daca vrei sa tii legatura cu rudele, prietenii si cunostintele

| ForeverAloneGuy a răspuns:

Cel mai corect ar fi sa nu-ti mai faci nici un cont, ci mai degraba sa iesi afara si sa socializezi efectiv. Da funda!

| need4speed88 a răspuns:

Iti recomand sa iti faci daca vrei