| andreisilinca1232 a întrebat:

Acum sunt clasa a 10a la sectie mate info intensiv si pe vara am primit 4 carti de citit la romana, si urmeaza sa ne puna intrebari din ele si daca nu stii iti da 2, are voie sa dea nota pe teme de vacanta? daca nu va rog sa prezentati cv documente sau legi

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Profesorul are voie sa iti puna nota cam pe ce vrea el daca are legatura cu materia si programa actuala avizata de minister. Asta cu nota 2 pentru tema nefacuta nu e ceva nou? profesorii fac tot timpul asta, mi se pare perfect normal. Presupun, de asemenea, ca acele carti iti vor fi de folos pentru bac, deci trebuie sa le citesti oricum... Succes!