| skate19 a întrebat:

am nevoie de putin ajutor dar vreau sa primesc raspunsuri sigure. Daca fac academia de politie mihai viteazul si plec in strainatate, in Anglia...e recunoscuta diploma? am inteles ca trebuie date din nou probele sau ceva de genu, stie cineva mai multe detalii sau informatii? Va rog

Răspuns Câştigător
| amyana a răspuns:

Da daca e academia de politie e recunoscuta diploma in străinătate
Desi s-ar putea sa fi nevoit sa dai niste probe
Nu sunt sigura acum 3 ani așa era daca s-a schimbat nu stiu
Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| DisturbeDd a răspuns:

Sincer nu stiu, dar pare putin probabil, nu? adica sunt alte legi alt sistem