| MariusBurceaBYB a întrebat:

Am o intrebare, sper ca avem printre noi cunoscatori!

Doresc sa inchiriez un spatiu comercial la tara, acolo a fost deschis in trecut un mic club. Din cate stiu localul a fost inchis dupa un scandal, nu cunosc exact pe ce motiv. Daca spatiul in sine a avut probleme, eu in urma unui contract de inchiriere al spatiului cu proprietarul, as putea avea probleme in deschiderea unui bar acolo? Mentionez ca nu am Societate Comerciala deci o sa trebuiasca sa deschid o firma noua!
Astept raspuns-uri de la cunoscatori! Multumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ai ce probleme avea, nu esti proprietar si nici n-ai fost chirias la data scandalului, asa ca nu te priveste ce s-a intamplat.

| Supps a răspuns:

Daca iti iei autorizatie de la ISU esti ok. Ce s-a intamplat in trecut nu te priveste si nu te afecteaza.